SİPARİŞ HATTI 0536 568 94 26

Arrow up
Arrow down

Ceviz fiyatları 2024

kuru ceviz fiyati

Ceviz fiyatları 2024 sezonunda pazarda kuru olarak kilosu toptan 75 TL'den başlamaktadır. Bu cevizler genelde aşısız çeşidi belli olmayan eski ağaçlardan toplanan cevizlerdir. Kabuğu çok serttir meyve değeri düşüktür ve kırığı bol olmaktadır. İthal cins olarak bilinen ancak Türkiye'de yetiştirilen ceviz ağaçlarındna toplanan ince kabuklu chandler cevizinin kilosu toptanda 75 TL'den başlamaktadır.

Son zamanlarda Ukranya ve Moldova'dan ithal edilen cevizinde kilosu toptanda 50 TL'den pazara sürülmüştür. Parakende de 75 TL'den satılan kabuklu ceviz zor kırıldığı için meyve kalitesi düşük kırığı yüksek olmaktadır. İç cevizin kilosu günümüzde kırığına göre değişmektedir. Çok kırıklı baklavacı cevizi kilosu 220 TL, yarım kırık 320 TL, kelebek olarak bilinen iç cevizin kilosu 590 TL'ye kadar satılmaktadır.

ceviz chandler fiyat

Ceviz Üreten Kazanıyor!

Sizde ismine doğru aşılı ceviz bahçesi kurarak bugün kazanmaya başlayabilirsiniz. Dönüme 30 adet ceviz fidanı dikerek 10 dönümlük bir arazinizi ortalama 300 ceviz fidanı ile bir büyük bahçe haline getirebilirsiniz. En çok tercih edilen chandler ceviz fidanı ile ilgili kazanç detaylarına makalemizden ulaşabilirsiniz.

tuplu ceviz fidanlari

yeni sezon tuplu ceviz

badem fidani

acik koklu ceviz fidanlari

yilin12 ayi tuplu ceviz fidani

badem fidani2

ceviz asi kalemelri

chandler ziraat

Scroll to top