SİPARİŞ HATTI 0536 568 94 26

Arrow up
Arrow down

Tüplü Ceviz Fidanı

tuplu ceviz fidanlari

Tüplü ceviz fidanları tohum olarak ilk etapta bahar aylarında araziye ekilir. Yaklaşık 3 ay arazide ekili olarak kalan tüplü ceviz fidanı tohumları 3 ay sonunda çöğür hale gelir ve temmuz ayı itibari ile aşılanma evresine geçilir. Bu dönem içinde göz aşı yapılır. Burada 3 ay daha yaz ayları boyunca aşıda kalan ceviz fidanları 6.aydan itibaren kasım ayı itibari ile özel gübreli torbalara doldurularak tüplü ceviz fidanı haline gelir. Yada 6 ay boyunca aşısız halde arazide ekili olan çöğür fidan kasım-aralık ayı itibari ile kalem aşıya tabi tutulur.

tuplu ceviz fidani 1

Kış aylarından mart-nisan ayı sonlarına kadar kapalı seralarda bekletilen tüplü ceviz fidanlarının aşılarının kontrolleri fidanların aşı kısımlarından çiçek patlatması ile gerçekleşir. Firmamız Ziraat Fidancılık'ın aşı tutturma oranı yüzde 99.9'dur. Geri kalan 0.01 lik aşısı tutmayan yabani ceviz fidanları imha edilir asla son üreticiye gönderilmez.

Tüplü Ceviz Fidanı Fiyatları 2016

Tüplü ceviz fidanları yılın 12 ayı dikilebilir ceviz fidanları olduğu gibi sezonu mayıs ayı itibari ile başlamaktadır. 2016 bahar-yaz sezonu boyunca firmamızda tüplü ceviz fidanı mevcuttur. Bizden fiyat almadan karar vermeyin. Toptan ve parakende ceviz fidanı fiyatlarımız değişmektedir. Lütfen telefon yolu ile fiyat sorunuz.

YENI SEZON TUPLU CEVIZ FIDANI

STOKLARIMIZDA ÜRETİMİ TAMAMLANAN CEVİZ FİDANLARIMIZ;

FERNOR | FERNOR | FERNETTE | FRANQUETTE

ZİRAAT FİDANCILIK SİPARİŞ HATTI

0.536.568 94 26
0.535.627 10 66
0.535.378 88 63

TÜPLÜ CEVİZ FİDANI ÜRETİM TESİSİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

tuplu ceviz fidanlari

yeni sezon tuplu ceviz

badem fidani

acik koklu ceviz fidanlari

yilin12 ayi tuplu ceviz fidani

badem fidani2

ceviz asi kalemelri

chandler ziraat

Scroll to top